NOWOŚĆ! Natura Bisse

„Dziś oferujemy to, czego świat będzie potrzebował jutro”

Natura Bisse –hiszpańska luksusowa marka laureat nagrody Forbes. Firma rodzinna od 1979r przekonuje o skuteczności aminkowasów tj.kolagenu, elastyny i kreatyny wystepujących w pilęgnacji gabinetowej i detalicznej.
Doskonała pielęgnacja pozwala kompleksowo zadbać o wszystkie potrzeby skóry, niezależnie od jej rodzaju i wieku.
Awangardowe, przełomowe i wysoce wyspecjalizowane rytuały piękna Natura Bisse są sztuką, która ma moc zmieniania każdej chwili spędzonej w spa w relaksującą podróż ku dobremu samopoczuciu. Prodkty Natura Bisse
odpowiadają na każdą potrzebę skóry i zapewniają satysfakcję z każdego zabiegu pielęgnacyjnego.
INHIBIT FACE-LIFT – Zabieg oferujący innowacyjne preparaty botox-like -kosmetyczne uzupełnienie i alternatywę dla medycyny estetycznej o spektaularnym działaniu na linie i zmarszczki mimiczne.
Efekt: wypełnienie skóry, jędrność, wygładzenie, napięcie i piękno.
480zł / 390zł
3D COLLAGEN SHOCK – zabieg wykorzystuący pielęgnację głeboko i najsilniej odbudowującą i regenerującą skórę, intensywnie nawilżającą i przywracającą skórze elastyczność , jędrność i młodość. Polecany dla kobiet po menopauzie.
Efekt: silne ujędrnienie i zagęszczenie skóry, blask.
420zł / 380zł
CITRUS ESSENCE C+C – zabieg oferujący skórze bogaty koktajl witamin i przeciwutleniaczy z naturalną 6% witaminą C na czele najskuteczniejszym przeciwutleniaczem. Zabieg neutralizuje negatywny wpływ wolnych rodników i stres oksydacyjny. Niweluje przebarwienia wyrównując koloryt skóry nadając pięknego blasku.
Efekt: nawilżenie, rozświetlenie, głębokie odżywienie, ujędrnienie, energia.
380zł / 340zł
Masaż twarzy Natura Bisse z pielęgnacją180zł
ROSE MASSAGE BODY – masaż ciała z wykorzystaniem oleju z dzikiej róży, który głeboko nawilża i odżywia skórę zwalczając oznaki strzenia i suchości.
Efekt: wygładzenie, nawilżenie, odżywienie.
320zł
CITRUS BODY – peeling i masaż ciała z wykorzystaniem bogatego, soczystego, ujędrniającego kremu z ekstraktem z pomarańczy, olejem dzikiej róży, witaminą C i E.
Efekt: nawilżenie, rozświetlenie, antyoksydacja, rewitalizacja.
350zł / 280zł
The Relax Massage – relaksujący, odprężający masaż ciała z wykorzystaniem bogatego, odżywczego kremu.220zł